Keltoi 1994-2017

Práce podzim 2000

Pracovní brigáda v osadě KELTOI dne 25. 11. 2000, stavba palisády - pozvánka Tato nabídka není určena výhradně pro členy sdružení, ale pro každého, kdo má zájem se podílet na výstavbě pravěké osady. V této fázi nejde přímo o výstavbu objektů jako takových, ale především o zabezpečení areálu před nežádoucími jedinci naší společnosti. 
Cílem našeho sobotního snažení bude prodloužení palisády kolem pozemku. V minulých týdnech bylo natěženo určité množství dřeva, které by mělo stačit odhadem přibližně na 30 metrů palisády. Toto dřevo bude v brzké době přivezeno na pozemek, kde započne jeho zpracování.
Kdo z vás tedy bude mít chuť a čas nám přijít pomoci, nechť se dostaví na pozemek KELTOI v sobotu 25. 11. v 9:00 hodin. Konec akce zde záměrně neuvádím, protože ten bude záviset na vás. Předem bych chtěl zdůraznit, že tvá přítomnost třeba i jen na hodinu nám pomůže. Každému kdo přijde předem děkuji. Ukažte, že už vám není osud osady lhostejný.

Akce kvůli špatnému počasí neproběhla...
Klajnů - Ren

Dárci, sponzoři, dobrovolníci

Líbí se vám naše činnost? Děkujeme za každou Vaši podporu. Podívejte se na informace pro sponzory a dárce, jsou zde. Pro dobrovolníky jsou info zde, děkujeme. Seznam dárců. Budete-li chtít přispět, můžete tak učinit na uvedená čísla účtů, děkujeme.

Keltoi je členem

exarc-logocas-logo