Keltoi 1994-2017

Keltoi ve zpravodajství České televize 26.5.2004

V odpoledních hodinách jsme byli zpravodajstvím České televize požádáni o vyjádření k situaci kolem zasypávání Závisti. Rozhovoru se zúčastnili Lukáš Přibyl a Vašek Horák a proběhl v improvizovaných podmínkách při našem setkání před odjezdem na dotočení dokumentu o keltských řemeslech pro Informační centrum keltské civilizace.
Náš názor: "Je škoda, že je Závist zavážena, ale v současné době za těchto podmínek jiná varianta ochrany proti vandalům není možná. Rádi bychom, aby zde v budoucnu vyrostly rekonstrukce objektů, ale k tomu je zapotřebí shody mnoha odlišných institucí, které o tom rozhodují, od obecního zastupitelstva, přes majitele pozemku až po Ministerstvo kultury ČR. Tyto rekonstrukce a jejich provoz jsou finačně náročné, ale věříme, že se to jednou podaří a peníze se seženou a bude to možné."
Výsledkem našeho rozhovoru s reportéry byl půl minutový rozhovor s mnoha odborníky a malá část vyjádření Lukáše - skutečná věta byla mnohem delší než ve zpravodajství...

Dárci, sponzoři, dobrovolníci

Líbí se vám naše činnost? Děkujeme za každou Vaši podporu. Podívejte se na informace pro sponzory a dárce, jsou zde. Pro dobrovolníky jsou info zde, děkujeme. Seznam dárců. Budete-li chtít přispět, můžete tak učinit na uvedená čísla účtů, děkujeme.

Keltoi je členem

exarc-logocas-logo