Keltoi 1994-2017

Natáčení dalšího filmu o Keltech

V Osadě Keltů v Prášilech se ve dnech 28.-29. června 2006 točí další dokument o životě našich předků. (Aktualizace 1.8.2006) Ve spolupráci s Českou televizí, režisér Miloslav Kučera, se v Osadě Keltů v Prášilech a na Obřím hradě budou točit záběry pro nově připravovaný dokument o Keltech. A co bude obsahem? To Vám zatím nemůžeme prozradit, ale po skončení natáčení, Vám poskytneme několik fotografií a podrobností.

Dodatek:
Pan režisér Miloslav Kučera si vybral pro své záběry hostinu ve srubu (pečení zajíci-králíci), rituály ke svátku Lughnasad, souboje bojovníků, řemesla - sekání dřeva, ražbu mincí, apod. Všechny činnosti budou komentovány archeology - Jiří Waldhauser a Míla Slabina. Dokument bude v České televizi uveden začátkem září v cyklu Střípky času.

Fotografie:


Dárci, sponzoři, dobrovolníci

Líbí se vám naše činnost? Děkujeme za každou Vaši podporu. Podívejte se na informace pro sponzory a dárce, jsou zde. Pro dobrovolníky jsou info zde, děkujeme. Seznam dárců. Budete-li chtít přispět, můžete tak učinit na uvedená čísla účtů, děkujeme.

Keltoi je členem

exarc-logocas-logo